O Mnie

Jestem  konsultantem naukowym w jednej z międzynarodowych korporacji oraz praktykiem rozwoju osobistego.

Tym, co zawsze inspirowało moje działania jest człowiek, który nieustannie znajduje się w centrum mojego zainteresowania.
Odkąd sięgam pamięcią, interesowały mnie zachowania ludzi, wynikające z nich interakcje, emocje i schematy. Bezpośrednio przełożyło się to na moje poczynania zawodowe i pozostałe zainteresowania.

Jestem zwolennikiem twierdzenia, iż twarda wiedza połączona z umiejętnościami miękkimi potrafi dawać niewyobrażalne efekty.
Wyznaję zasadę, iż niezależnie w jaki sposób dostarcza się wiedzę, należy ją przekazywać z pasją i pełnym zaangażowaniem.

Doświadczenie zdobywałem przez lata pracy m.in. w  handlu, usługach, marketingu i co najważniejsze, zdobywam je dalej … bo nauka nigdy nie ma końca. Nigdy.
Podstawą moich działań zawodowych, lecz nie tylko, są głębokie, wielopoziomowe relacje z klientami i współpracownikami. Zawsze pamiętam o tym, że najpierw warto patrzeć na innych jak na ludzi, a dopiero potem, jak na klientów, czy współpracowników. Słucham i obserwuję, aby moje wykłady, szkolenia, prezentacje i pozostała praca zawodowa precyzyjnie zaspakajały potrzeby odbiorców, a wiedza i wartość, którą dostarczam była na najwyższym poziomie. Żebyś mogła/mógł czerpać z niej jak najlepszą wartość, dzięki jakości.

To, co  najważniejsze, czyli praktyczne umiejętności interpersonalne, pozwalają mi przedstawiać Tobie realne rozwiązania dotyczące relacji, sprzedaży, czy też zarządzania.

Bo rozwój dla samego rozwoju, nie ma sensu.

Rozwijamy się, by poziom naszego życia i pracy był jak najpełniejszy i najbardziej satysfakcjonujący. Dlatego też:

Czytaj, Inspiruj się i Działaj.
Pokazuję Ci możliwości, Ty wybierasz drogę.

 

Pozdrawiam,