O Mnie

Jestem konsultantem w jednej z międzynarodowych korporacji. Praktykiem rozwoju osobistego, coach-em w trakcie akredytacji  ICF, dyslektykiem i poszukiwaczem, który uwielbia nowe projekty.

Lubię ludzi, jestem ich ciekawy i to właśnie oni byli dla mnie zawsze inspiracją i motorem napędowym.

Po co to robię? Czemu coaching i rozwój osobisty?

Odkąd sięgam pamięcią, interesowały mnie zachowania ludzi i wynikające z nich interakcje oraz emocje. Chciałem wiedzieć: Co? Jak? Dlaczego? W jakim celu? Dlatego drążyłem, czytałem, odkrywałem. Cel był i jest nadal jeden: ułatwianie innym i sobie życia.

Czy od zawsze chciałem być coachem, trenerem, mówcą?

Nie, nie od zawsze. 

Doświadczenie zdobywałem m.in. w  handlu, usługach, marketingu i co najważniejsze, zdobywam je dalej … bo nauka nigdy nie ma końca. Nigdy.
Z biegiem lat moje zainteresowania i pragnienie ciągłego rozwoju, rozpoczęły bezpośrednio przekładać się na wybory edukacyjne i zawodowe.

Co przyświeca mojej pasji jaką jest psychologia interdyscyplinarna oraz coaching?

Chęć szerzenia świadomości i praktycznych rozwiązań. Jestem zwolennikiem twierdzenia, iż twarda wiedza połączona z umiejętnościami miękkimi potrafi dawać niewyobrażalne efekty.
Moim celem były i są głębokie, wielopoziomowe relacje z ludźmi, którymi się otaczam i z którymi współpracuję, tego podejścia też jestem orędownikiem:

Najpierw warto patrzeć na innych jak na ludzi, a dopiero potem, jak na klientów, czy współpracowników.


Słucham i obserwuję, aby przekazywana przeze mnie wiedza  precyzyjnie zaspakajała potrzeby odbiorców. 

Co zyskasz dzięki czytaniu tego bloga?

Konkretne narzędzia rozwojowe, które sam przetestowałem i stosuję. Spostrzeżenia zwracające uwagę na różne aspekty własnego życia.

To, co  najważniejsze, czyli ciekawość, dociekliwość i praktyczne testowanie rozwiązań związanych z rozwojem osobistym, przekładam tu na teksty o m.in. relacjach, sprzedaży, zarządzaniu sobą i czasem.

Bo rozwój dla samego rozwoju, nie ma sensu.

Rozwijamy się, by poziom naszego życia i pracy był jak najpełniejszy i najbardziej satysfakcjonujący.

Dlatego też:

Czytaj, Inspiruj się i Działaj.

Pokazuję Ci możliwości, Ty decydujesz co z nimi zrobić.

 

Pozdrawiam,